Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE PROMOVARE IN REVISTA SI SITE-UL SAPTE SERI
- Număr anunț
- DA21409788
- Autoritate contractantă
- Teatrul Dramatugilor Romani (CUI 37143247)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA MEN COMMUNICATION S.R.L. (CUI RO30160186)
- Cod CPV
- 79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.100 RON
- Valoare atribuită
- 14.100 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 11:37
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.100 RON
din 14.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro