Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carnet ordin deplasare
- Număr anunț
- DA21409223
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana Pentru Ocuparea Fortei de Munca Gorj (CUI 11362804)
- Furnizor / câștigător
- ZEUS SRL (CUI RO2159860)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16,80 RON
- Valoare atribuită
- 16,80 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 11:17
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16,80 RON
din 16,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro