Ofertă acceptată Cumpărare directă

LINGURITA DESERT,CUTIT MASA BAZA, FURCULITA MASA BAZA, LINGURA MASA BAZA, INOX, 18/10

Număr anunț
DA21740307
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
39223000-1 · Linguri, furculite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.882 RON
Valoare atribuită
7.882 RON
Data publicării
14.11.2018 10:12
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.882 RON

din 7.882 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.