Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii buget, financiar, contabilitate institutii publice

Număr anunț
DA22222627
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "SALA POLIVALENTA" (CUI RO2836160)
Furnizor / câștigător
LOYD EXPERT S.R.L. (CUI RO24070542)
Cod CPV
79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.796 RON
Valoare atribuită
32.796 RON
Data publicării
15.01.2019 12:32
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 16:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.796 RON

din 32.796 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.