Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
Reabilitare acoperis sediu gospodarie comunala - Agnita
- Număr anunț
- DA21747950
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
- Furnizor / câștigător
- ACOPERISUL ROSU S.R.L. (CUI 39300364)
- Cod CPV
- 44112400-2 · Acoperis (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 174.644,65 RON
- Valoare atribuită
- 174.239,40 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 14.11.2018 14:42
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
174.239,40 RON
din 174.644,65 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 405,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.