Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRAFALET HOLZER 02-0221, POLIACRIL, ROLA DE 18 CM, D 70 MM
- Număr anunț
- DA21746375
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMÂNĂ (CUI 4192472)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
- Cod CPV
- 44812400-9 · Articole pentru zugravi si decoratori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108,08 RON
- Valoare atribuită
- 108,08 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 13:46
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
108,08 RON
din 108,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro