Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse curatenie si igiena

Număr anunț
DA21739744
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 (CUI 25094019)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI RO10716130)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
754,64 RON
Valoare atribuită
754,64 RON
Data publicării
14.11.2018 09:52
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

754,64 RON

din 754,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.