Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem audio pentru proiectie film prezentare

Număr anunț
DA21726711
Autoritate contractantă
RNP ROMSILVA - ADMINISTRATIA PARCULUI NATURAL BUCEGI RA (CUI RO25636012)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,25 RON
Valoare atribuită
167 RON
Data publicării
13.11.2018 10:02
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167 RON

din 151,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.