Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de constructii de structuri (Rev.2)

Număr anunț
DA21372076
Autoritate contractantă
COMUNA CALATELE (CUI 5626626)
Furnizor / câștigător
UZINA BETON OAŞ SRL (CUI RO26568978)
Cod CPV
45223000-6 · Lucrari de constructii de structuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
347.277,20 RON
Valoare atribuită
347.277,20 RON
Data publicării
03.10.2018 10:30
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 09:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

347.277,20 RON

din 347.277,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.