Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Covor pvc podea diamond standard metal 4564 481
- Număr anunț
- DA21370192
- Autoritate contractantă
- Directia Administrare Piete, Targuri si Oboare Vaslui (CUI 27866395)
- Furnizor / câștigător
- BRAFLOOR CARPET S.R.L. (CUI RO28716280)
- Cod CPV
- 44112230-9 · Linoleum (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.330 RON
- Valoare finală
- 1.330 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 09:26
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.