Ofertă refuzată Cumpărare directă

Templul soarelui-Ansamblu Elemente decor din structura metalica placa cu pvc

Număr anunț
DA20986956
Autoritate contractantă
TEATRUL TOMA CARAGIU PLOIESTI (CUI 2843078)
Furnizor / câștigător
STAND SMART SRL (CUI RO30732202)
Cod CPV
45223100-7 · Ansamblu de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.168,83 RON
Valoare finală
29.168,83 RON
Data publicării
08.08.2018 10:31
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.