Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 39,4% sub estimat

BAG CHEMOSTRIP 134 GRADE C/ BAG CHEMOSTRIP 121 GRADE C/BAG DRYCHECK

Număr anunț
DA21410138
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
868 RON
Valoare atribuită
526,08 RON 39,4% sub estimat
Data publicării
08.10.2018 11:49
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

526,08 RON

din 868 RON estimat 39,4%

Adjudecat la 60,6% din estimat · economie 341,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.