Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE DE CURETENIE

Număr anunț
DA21408511
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR (CUI 17968495)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
688,15 RON
Valoare atribuită
688,15 RON
Data publicării
08.10.2018 10:53
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

688,15 RON

din 688,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.