Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari sistem de prevenire a eruptiilor de apa minerala la forajul F3 Poiana Vinului

Număr anunț
DA21408100
Autoritate contractantă
Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
Furnizor / câștigător
CORBUCCI CONS-PROD SRL (CUI 7785830)
Cod CPV
45111240-2 · Lucrari de drenare a solului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.651 RON
Valoare atribuită
62.651 RON
Data publicării
08.10.2018 10:39
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.651 RON

din 62.651 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.