Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Abonament -mentenanta 12 luni, Deviz Profesional ISDP 10, configuratia Antreprenor Project Manager
- Număr anunț
- DA21752466
- Autoritate contractantă
- S.C. Trans Prest Serv Bors S.A. (CUI RO27221380)
- Furnizor / câștigător
- INTERSOFT START SOLUTIONS SRL (CUI RO33322231)
- Cod CPV
- 48330000-0 · Pachete software de planificare si productivitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare atribuită
- 500 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 09:22
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
500 RON
din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro