Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOSCH - PLR 50 C - TELEMETRU LASER, 50 M, +/-2 MM/

Număr anunț
DA21747435
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA CALARASI (CUI 9879630)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
38330000-7 · Instrumente manuale de masurare a lungimilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,38 RON
Valoare atribuită
487,38 RON
Data publicării
14.11.2018 14:25
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,38 RON

din 487,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.