Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent Cif pt baie cu pulverizator 500 ml Cod RTC AQ020001

Număr anunț
DA21394392
Autoritate contractantă
ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108 RON
Valoare atribuită
115,60 RON
Data publicării
04.10.2018 17:24
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,60 RON

din 108 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.