Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reinnoire domeniu .Ro
- Număr anunț
- DA21386893
- Autoritate contractantă
- COMUNA FOLTESTI (CONSILIUL LOCAL FOLTESTI) (CUI 3126802)
- Furnizor / câștigător
- PROIECTESOFT.NET S.R.L. (CUI RO25221538)
- Cod CPV
- 72417000-6 · Nume de domenii de internet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 241,50 RON
- Valoare atribuită
- 241,50 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 11:23
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
241,50 RON
din 241,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro