Ofertă refuzată Cumpărare directă

RECONDITIONARE SISTEM SUPRAVEGHERE INTERIOR

Număr anunț
DA21344523
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 145 (CUI 24027267)
Furnizor / câștigător
VIDEO CAM & DATA SRL (CUI 26743920)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.652,53 RON
Valoare finală
11.652,53 RON
Data publicării
01.10.2018 10:19
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.