Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,6% sub estimat
1KG DERONI OREZ CAMOLINO
- Număr anunț
- DA21413956
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 03211300-6 · Orez (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 491,76 RON
- Valoare atribuită
- 454,32 RON 7,6% sub estimat
- Data publicării
- 08.10.2018 14:17
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
454,32 RON
din 491,76 RON estimat
7,6%
Adjudecat la 92,4% din estimat · economie 37,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.