Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner Konica Minolta Bizhub C220 TN216 black original SI TN-216 Magenta SI Yellow
- Număr anunț
- DA21757580
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BRAILA (CUI 11401237)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 795,50 RON
- Valoare atribuită
- 795,50 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 12:16
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 16:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
795,50 RON
din 795,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro