Ofertă acceptată Cumpărare directă

Xerox 106R02778 Cartus toner negru Phaser 3052 / 3260, WorkCentre 3225 / 3215, 3000 pag

Număr anunț
DA21752492
Autoritate contractantă
COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR REGIUNEA NORD-VEST CLUJ (CUI 30756309)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,99 RON
Valoare atribuită
203,99 RON
Data publicării
15.11.2018 09:23
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,99 RON

din 203,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.