Ofertă acceptată Cumpărare directă

CF226X (26X) CARTUS TONER BLACK (9000 PAG) ORIGINAL HP LASERJET PRO M402D M402DN M426DW M426 FDN

Număr anunț
DA21751030
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
486 RON
Valoare atribuită
486 RON
Data publicării
15.11.2018 07:47
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 16:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

486 RON

din 486 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.