Ofertă acceptată Cumpărare directă

TK5140 TK-5140 TK 5140 TK 5140K CARTUS TONER BLACK (7000 PAG) ORIGINAL KYOCERA M6030, P6130, M6530

Număr anunț
DA21751021
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
414 RON
Valoare atribuită
414 RON
Data publicării
15.11.2018 07:45
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 16:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

414 RON

din 414 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.