Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unitate Imagine Original Drum Xerox 7525 7530 7535 7545 7556 7830 7835 7845 7855 013R00662 12.5K

Număr anunț
DA21741053
Autoritate contractantă
MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.760 RON
Valoare atribuită
2.760 RON
Data publicării
14.11.2018 10:39
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.760 RON

din 2.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.