Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELECTROD pH -metru SENTIX 41 WTW

Număr anunț
DA21409648
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
898 RON
Valoare atribuită
898 RON
Data publicării
08.10.2018 11:32
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

898 RON

din 898 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.