Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare pachet produse papetarie si birotica pentru Primaria comunei Dragos Voda, judetul Calarasi

Număr anunț
DA21759951
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGOS VODA(CONSILIUL LOCAL DRAGOS VODA) (CUI 4445281)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI RO22131724)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.540,09 RON
Valoare atribuită
2.540,09 RON
Data publicării
15.11.2018 13:38
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 15:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.540,09 RON

din 2.540,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.