Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator Eurobasic A4 80g/mp, grad de alb >100% CIE: 146, top 500 coli
- Număr anunț
- DA21758612
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Speciala nr.8 (CUI 4602106)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.258 RON
- Valoare atribuită
- 1.258 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 12:54
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 12:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.258 RON
din 1.258 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro