Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator Eurobasic A4 80g/mp, grad de alb >100% CIE: 146, top 500 coli

Număr anunț
DA21758306
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala nr.8 (CUI 4602106)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
314,50 RON
Valoare atribuită
314,50 RON
Data publicării
15.11.2018 12:42
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

314,50 RON

din 314,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.