Ofertă acceptată Cumpărare directă

Distrugator de documente HAMA Professional M8CD 50

Număr anunț
DA21747300
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal Bistrita Nasaud (CUI 4347755)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,08 RON
Valoare atribuită
420,08 RON
Data publicării
14.11.2018 14:20
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,08 RON

din 420,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.