Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii asistenta tehnica conf anunt nr ADV 1054352/6.12.2018

Număr anunț
DA22236088
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARTA SI DESIGN CLUJ (CUI 4288098)
Furnizor / câștigător
COPYROM PRESTĂRI SERVICII SRL (CUI 33037081)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.792 RON
Valoare atribuită
3.792 RON
Data publicării
17.01.2019 10:33
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.792 RON

din 3.792 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.