Ofertă acceptată Cumpărare directă

legume fructe

Număr anunț
DA22229623
Autoritate contractantă
Club Sportiv Municipal Bistrita (CUI 4426891)
Furnizor / câștigător
EXACT COM SRL (CUI RO7216924)
Cod CPV
03221410-3 · Varza alba (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
794,50 RON
Valoare atribuită
794,50 RON
Data publicării
16.01.2019 12:01
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

794,50 RON

din 794,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.