Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie pachet irigatii
- Număr anunț
- DA21395302
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI RO14080611)
- Cod CPV
- 43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.053,27 RON
- Valoare atribuită
- 6.053,27 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 08:37
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.053,27 RON
din 6.053,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro