Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SSD 250 GB SATA III

Număr anunț
DA21390326
Autoritate contractantă
Scoala de Subofiteri de Pompieri si Protectie Civila "Pavel Zaganescu" Boldesti (CUI 5123810)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
251,26 RON
Valoare atribuită
251,26 RON
Data publicării
04.10.2018 13:36
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

251,26 RON

din 251,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.