Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 100,0% sub estimat

Modernizare Scoala gimnaziala Barcanesti - Condeesti prin reab. termica , instal. incalz , si ef. en

Număr anunț
DA21387808
Autoritate contractantă
Comuna Barcanesti Judetul Ialomita (CUI RO4365271)
Furnizor / câștigător
JJC EDILITARE S.R.L. (CUI 39017814)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164.500 RON
Valoare atribuită
10 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
04.10.2018 11:55
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10 RON

din 164.500 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 164.490 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.