Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD Kingston, 240GB, UV500

Număr anunț
DA21756019
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI RO14406638)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
418,48 RON
Valoare atribuită
418,48 RON
Data publicării
15.11.2018 11:21
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

418,48 RON

din 418,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.