Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem PC Desktop INTEL core i5, 8GB DDR4, SSD 240GB, DVDRW, Carcasa midi-tower, Tastatura si Mouse.
- Număr anunț
- DA21753810
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL IULIAN ANTONESCU BACAU (CUI 15412883)
- Furnizor / câștigător
- A & B COMPUTERS SRL (CUI RO17582078)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.040 RON
- Valoare atribuită
- 2.040 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 10:11
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.040 RON
din 2.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro