Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sursa atx 350w

Număr anunț
DA21753161
Autoritate contractantă
Directia Sanitar Veterinara si Siguranta Alimentelor Vrancea (CUI 4297614)
Furnizor / câștigător
EXPERT SERVICE SRL (CUI 15185268)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,66 RON
Valoare atribuită
138,66 RON
Data publicării
15.11.2018 09:48
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,66 RON

din 138,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.