Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop ultraportabil HP ProBook 440 G5 , Intel® Core™ i3-7100U , 4 GB , 128 SSD , FULL HD , 10 PRO
- Număr anunț
- DA21749385
- Autoritate contractantă
- Agentia Pentru Protectia Mediului Gorj (CUI 4448180)
- Furnizor / câștigător
- TULIP COMPUTERS S.R.L. (CUI ro14171760)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 15:32
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.100 RON
din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro