Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionala Xerox WorkCentre 3335DNI, Laser, Monocrom, Format A4, Fax, Retea, Wi-Fi, Duplex

Număr anunț
DA21748782
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Petru Maior (CUI 4267311)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.098,09 RON
Valoare atribuită
3.098,09 RON
Data publicării
14.11.2018 15:09
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.098,09 RON

din 3.098,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.