Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit Tastatura multimedia, Mouse USB si PS/2 , optic, scroll,

Număr anunț
DA21748548
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110 RON
Valoare atribuită
110 RON
Data publicării
14.11.2018 15:02
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 16:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110 RON

din 110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.