Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse petroliere

Număr anunț
DA22218291
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SF. CUV. PARASCHEVA SMARDAN (CUI 21827184)
Furnizor / câștigător
NEVADA-BUTNARU SRL (CUI 3601803)
Cod CPV
09000000-3 · Produse petroliere, combustibil, electricitate si alte surse de energie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.203,22 RON
Valoare atribuită
9.203,22 RON
Data publicării
14.01.2019 18:42
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.203,22 RON

din 9.203,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.