Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curatenie si igiena in spatiile apartinatoare U.A.T. Comuna Voivodeni

Număr anunț
DA22212737
Autoritate contractantă
COMUNA VOIVODENI (CUI 4323551)
Furnizor / câștigător
NAGYI ARANKA (CUI 29545707)
Cod CPV
90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.400 RON
Valoare atribuită
33.750 RON
Data publicării
14.01.2019 11:04
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.750 RON

din 32.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.