Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor LED Samsung 27", Curved, Full HD, D-Sub, HDMI, Negru, LC27F390FH
- Număr anunț
- DA21741818
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30231310-3 · Ecrane plate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 772,19 RON
- Valoare atribuită
- 772,19 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 11:05
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 12:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
772,19 RON
din 772,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro