Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mouse Serioux wireless, Drago 300, 1000dpi, baterie AA inclusa, receptor nano, blister, USB

Număr anunț
DA21738501
Autoritate contractantă
Comuna Coroiesti (Primaria Coroiesti Jud. Vaslui) (CUI 3394090)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194,89 RON
Valoare atribuită
194,89 RON
Data publicării
14.11.2018 09:02
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194,89 RON

din 194,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.