Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asistenta medicala Chisoda
- Număr anunț
- DA22237260
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "David Voniga" Giroc (CUI 29118927)
- Furnizor / câștigător
- STRUNK MIHAELA- GABRIELA - ASISTENT MEDICAL (CUI 29649228)
- Cod CPV
- 85141200-1 · Servicii prestate de personalul de asistenta medicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.000 RON
- Valoare atribuită
- 36.000 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 11:31
- Termen limită
- 22.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.01.2019 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36.000 RON
din 36.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro