Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalare de cabluri de retele informatice

Număr anunț
DA22235729
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COM.VOINEASA, JUD. VALCEA (CUI 29362238)
Furnizor / câștigător
DIGITAL CABLE SYSTEMS SA (CUI RO17307027)
Cod CPV
45314320-0 · Instalare de cabluri de retele informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
911 RON
Valoare atribuită
911 RON
Data publicării
17.01.2019 10:15
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

911 RON

din 911 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.