Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rola hartie consultatie 50 m x 50 cm, pentru canapea de examinare
- Număr anunț
- DA22235631
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44 RON
- Valoare atribuită
- 44 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 10:09
- Termen limită
- 22.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.01.2019 14:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
44 RON
din 44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro