Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Filtru aer F9 rama 20 mm/ 9 saci 530 mm 490 x 490
- Număr anunț
- DA22234148
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
- Furnizor / câștigător
- ATRAROM INTERNATIONAL SRL (CUI RO22940016)
- Cod CPV
- 42514320-1 · Filtre de gaz (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 578 RON
- Valoare atribuită
- 578 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 08:17
- Termen limită
- 22.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.01.2019 13:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
578 RON
din 578 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro