Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de nutritie si dietetica sportivi

Număr anunț
DA22233647
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV POLITEHNICA CLUJ NAPOCA (CUI 26369959)
Furnizor / câștigător
LUTICHIEVICI DAN (CUI 29722833)
Cod CPV
85140000-2 · Diverse servicii de sanatate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
16.01.2019 18:00
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 18:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.